BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Zakończono budowę placu zabaw i rekreacji w Wejherowie

W ramach Wejherowskiego Budżetu Obywatelskiego 2016 zakończono budowę placu zabaw i rekreacji im. Ryszarda Jakubka na osiedlu Sucharskiego w Wejherowie. Inwestycja kosztowała ok. 183 tys. zł.


Inwestycja objęła budowę nowego placu zabaw i rekreacji o nawierzchni piaskowej z urządzeniami, wśród których jest wieża, karuzela tarczowa, drążki do ćwiczeń, piramida linowa, zjazd linowy i stół do tenisa. Dla najmłodszych przygotowano piaskownicę i huśtawki. Wybudowano palenisko z ławeczkami oraz górkę saneczkową. Odnowiono także plac ćwiczeń z urządzeniami fitness.

Nowo wybudowany plac zabaw i rekreacji na osiedlu Sucharskiego to kolejny projekt zrealizowany w ramach II Wejherowskiego Budżetu Obywatelskiego, mówi Krzysztof Hildebrandt, prezydent Wejherowa. Jest to drugi etap zagospodarowania tego terenu, wykonanego zgodnie z pomysłem mieszkańców, którzy głosowali na ten projekt. W I Budżecie Obywatelskim zrealizowano na tym osiedlu wielofunkcyjne boisko sportowe ze sztuczną nawierzchnią.

W otwarciu uczestniczyli Beata Rutkiewicz, zastępca prezydenta Wejherowa, skarbnik Arkadiusz Kraszkiewicz i sekretarz Bogusław Suwara.

W drugiej edycji Wejherowskiego Budżetu Obywatelskiego spośród 27 projektów poddanych pod głosowanie - wybrano pięć projektów inwestycyjnych i dwa nieinwestycyjne o łącznej szacunkowej wartości ponad 1 mln złotych.

źródło i zdjęcie: www.wejherowo.pl/

logo footer