BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Rypiński Active Park dzięki budżetowi obywatelskiemu

W Rypinie, na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, powstało nowe miejsce aktywności fizycznej - Rypiński Active Park. Projekt jest ostatnim z czterech zadań zrealizowanych w ramach pierwszej edycji rypińskiego Budżetu Obywatelskiego.


Do tej pory w mieście dzięki budżetowi obywatelskiemu powstał już nowy plac zabaw, wyremontowane zostały schody prowadzące do Przedszkola Miejskiego nr 1, a na placu przy ulicy Nowy Rynek stanęła podświetlana fontanna w kształcie pierścienia. Zaś w tym roku zrealizowany zostanie projekt, wybrany przez mieszkańców w drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego - strzelnica sportowa.

Rypiński Active Park na terenie MOSiR to ogólnodostępne miejsce na aktywność fizyczną, polegającą na treningu siłowym opartym o ćwiczenia z wykorzystaniem własnej masy ciała, przy pomocy systemu drążków oraz innych specjalistycznych urządzeń. Trening taki harmonijnie rozwija układ mięśniowy, kostno-stawowy oraz doskonale pobudza układ krążenia. Cieszy fakt, że Active Park jest kolejnym miejscem, w którym mieszkańcy mogą aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu i jednocześnie zadbać o kondycję fizyczną.

źródło i zdjęcie: www.rypin.eu

logo footer