BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Plac zabaw od firmy 4IQ - alternatywa dla elektronicznych gadżetów

Zabawy na dworze poprawiają sprawność fizyczną, kształtują wyobraźnię, są okazją do kontaktu ze światem przyrody. Często jednak najmłodszym wydają się mniej atrakcyjne niż wirtualny świat gier komputerowych i rodzice muszą się sporo natrudzić, by zachęcić swoje pociechy do wyjścia z domu. Firma 4IQ oferuje akcesoria na plac zabaw będące wspaniałą alternatywą dla elektronicznych gadżetów.


Trudno znaleźć małego chłopca, który nie interesowałby się piłką nożną. Ekologiczne drewniane bramki pomogą stworzyć własne mini boisko i sprawić, by pasja ta nie ograniczała się do kibicowania przed telewizorem. Wspólna gra pozwoli na zacieśnienie więzi z dorosłymi, a przede wszystkim na kształtowanie właściwych relacji rówieśniczych: współpracy i przestrzegania reguł. Prawie każdy maluch z radością zasiada na huśtawce. Można zapewnić mu tę przyjemność montując w ogrodzie pojedynczą huśtawkę ULA lub komplet ze zjeżdżalnią OLA, umożliwiający równoczesną zabawę dwojgu dzieciom.

Unikatową propozycją jest wielofunkcyjny zestaw ANTEK, który pozwala na szereg różnych aktywności, zajmując powierzchnię jedynie około 10 m². Na stabilnej sosnowej konstrukcji znajduje się lina do wspinania, huśtawka z oparciem dla młodszych dzieci oraz z samym siedziskiem dla starszych. Na zadaszoną wieżę z jednej strony prowadzą schodki, z drugiej zaś znajduje się bajecznie kolorowa zjeżdżalnia. Pod wieżą przewidziano miejsce na zacienioną piaskownicę. Siedziska huśtawek oraz ślizg wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie nagrzewają się w gorące dni i są lekkie, przez co znacznie bezpieczniejsze przy ewentualnym zderzeniu niż urządzenia metalowe. Rodziców szkrabów, które dopiero zaczynają samodzielnie chodzić, na pewno zainteresuje montowany bezpośrednio na podłożu domek z piaskownicą. Zabawy z naturalnym surowcem jakim jest piasek, zarówno suchym jak i mokrym, uspokajają, wyciszają, uczą kreatywności, pobudzają wyobraźnię, przyczyniają się do rozwoju motoryki. Piaskownica została wyposażona w praktyczną osłonę, co daje nam pewność, że w czasie, gdy z niej nie korzystamy, nie wejdą do niej zwierzęta i nie dostaną się liście ani zabrudzenia.


Wszystkie konstrukcje z okuciami i ślizgi posiadają certyfikat TUV dokumentujący bezpieczeństwo wyrobu. Potwierdza on, że produkt został poddany specjalistycznym testom i przeszedł je wszystkie pozytywnie. Drewniane elementy zostały zaimpregnowane preparatami wysokiej jakości. Zakupujemy je w formie zestawu do samodzielnego złożenia. Przejrzysta instrukcja sprawi, że przy pomocy podstawowych narzędzi szybko i sprawnie zmontujemy całość. Wspólna praca z dzieckiem może być dodatkową okazją do budowania relacji i przynieść satysfakcję z dobrze wykonanego zadania. Warto zaopatrzyć się również w kotwy stabilizujące, ułatwiające mocowanie do podłoża. Firma 4IQ oferuje także szereg gadżetów takich jak flagi, lornetki czy teleskopy, które przydadzą się podczas zabaw tematycznych. Pozwolą przekształcić domek lub wieżę w łódź podwodną, statek piratów albo rakietę.

Drewniane konstrukcje dla dzieci nadają się zarówno do przydomowego ogrodu, jak i na działkę. Są niezbędne w otoczeniu żłobków, przedszkoli, na osiedlowych terenach zielonych. Sprawiają radość najmłodszym, przyczyniają się do ich wszechstronnego rozwoju oraz stanowią ozdobę terenu.

źródło i zdjęcia: Materiały prasowe Afir Biuro PR firmy 4IQ

 

logo footer