BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Złoty medal Raportu Rolnego dla dmuchawy Husqvarna 436LiB

Husqvarna zdobyła złoty medal redakcji Raportu Rolnego w kategorii Firmowy Hit Roku 2017. Przyznanie nagrody ogłoszono podczas kieleckich targów AGROTECH. Kapituła konkursowa przyznała złoty medal dmuchawie akumulatorowej Husqvarna 436LiB. W tym roku Firmowe Hity Roku zostały wyłonione już po raz dziewiąty.


To dla nas wspaniałe wyróżnienie i cieszymy się, że doceniono naszą akumulatorową dmuchawę w tak prestiżowym konkursie. Maszyny akumulatorowe Husqvarna są obecnie naszymi najbardziej zaawansowanymi technologicznie produktami. Docenienie przez kapitułę konkursową redakcji Raportu Rolnego to dla nas powód do dumy. Husqvarna od lat z sukcesem rozwija swoje najbardziej innowacyjne produkty do pielęgnacji terenów zieleni. Ta nagroda jest zwieńczeniem pracy, którą włożyliśmy, aby rozwijać ekologiczne, ciche i przede wszystkim bezpieczne maszyny akumulatorowe. Z pewnością nie zawiedziemy zaufania, mówi Maciej Konieczny, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w firmie Husqvarna Poland.

Od 9 lat złote medale Firmowego Hitu Roku przyznawane są najlepszym i najciekawszym rozwiązaniom na rynku. Pozytywną opinię jury zyskują jedynie te produkty, które spełniają restrykcyjne wymagania regulaminu konkursu. W tym roku złoty medal otrzymała nowoczesna, lekka, łatwa w obsłudze dmuchawa akumulatorowa Husqvarna 436LiB. Maszyna wyposażona jest w intuicyjny i prosty w obsłudze panel sterowania, funkcję blokady obrotów, dzięki której operator może skupić się na oczyszczaniu powierzchni z liści lub śmieci. Dodatkowo dmuchawa posiada funkcję zwiększenia mocy, gdy jest to potrzebne.


źródło i zdjęcie: Husqvarna AB

logo footer