BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Wąbrzeźna: Trwa modernizacja placu zabaw

Pod koniec maja 2017 roku zakończy się modernizacja placu zabaw przy ul. Generała Hallera. Zadanie to jest wykonywane w ramach budżetu obywatelskiego.


Wyłonieni zostali wykonawców projektu "Doposażenie placu zabaw przy ul. Generała Hallera 15 i 3", finansowanego z budżetu obywatelskiego. W ramach tego zadania miejsce do zabaw zostanie odnowione i doposażone w nowe urządzenia. Staną tam duży - kolorowy i pełen atrakcji – zestaw zabawowy oraz huśtawki - podwójna i pojedyncza. Wokół placu stanie też nowy drewniany płot.

Urządzenia dostarczy i zainstaluje firma AVIS- ekologiczne place zabaw z Lublina, a nowy płot wykona i postawi Sławomir Barszczyk, prowadzący usługi stolarskie. Koszt doposażenia placu wyniesie 27 010,80 zł, a nowego ogrodzenia 1845,00 zł.

Firmy ze swoich zadań mają się wywiązać do 26 maja br. Jeżeli nic nie zakłóci realizacji zamówień, odświeżony i atrakcyjniejszy plac zabaw będzie świetnym prezentem na Dzień Matki i Dzień Dziecka.

Projekt "Doposażenie placu zabaw przy ul. Generała Hallera 15 i 3" do budżetu obywatelskiego, ogłoszonego przez burmistrza w ubiegłym roku, złożył Andrzej Włodarski. Poparło go 349 wąbrzeźnian. Zadanie, jako szóste w kolejności, zostało przyjęte do realizacji w 2017 roku.

źródło i zdjęcie: http://www.wabrzezno.com

logo footer