BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Przygotowania do EURO 2012 tematem obrad Zarządu PZPN

Podczas odbywającego się w czwartek 23 lipca w Warszawie posiedzenia Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej, wiceprezes ds. zagranicznych PZPN i Dyrektor Turnieju UEFA Euro 2012 w Polsce Adam Olkowicz poinformował o aktualnej działalności spółki Euro 2012 Polska.

Olkowicz podkreślił szczególnie aktywne w ostatnim czasie działania pionu operacji stadionowych oraz operacji turniejowych, szczególnie w kontekście ostatniej wizyty w Warszawie menedżerów UEFA odpowiedzialnych za przeprowadzenie losowania grup eliminacyjnych do Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku w Polsce i na Ukrainie.

Menedżerowie UEFA przebywali w Warszawie w dniach 20-21 lipca i omawiali kwestie związanie z bezpieczeństwem tej imprezy, a także ustalali sprawy logistyki, zaplecza a nawet oficjalnego oznakowania oraz dekoracji miejsc, w których będą przebywali uczestnicy losowania. Odbędzie się ono w warszawskim Pałacu Kultury 7 lutego przyszłego roku.

Dyrektor turnieju przekazał zarządowi PZPN obszerną informację na temat przygotowań do roboczej wizyty w Polsce prezydenta UEFA Michela Platiniego.

Prezydentowi UEFA, który w dniach 26-27 lipca odwiedzi Gdańsk, Poznań i Wrocław, towarzyszyć będzie Martin Kallen, dyrektor departamentu ds. Euro, prezes PZPN Grzegorz Lato oraz dyrektor Turnieju w Polsce Adam Olkowicz.

Wizytę Platiniego w Polsce organizuje spółka Euro 2012 Polska.

źródło: PZPN
zdjęcie: www.wiadomości24.pl

logo footer