BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Ogłoszenie o przetargu na modernizację krytych kortów tenisowych w Parku Kultury w Powsinie

6 czerwca 2017 r., ogłoszony został przetarg nieograniczony na wybór wykonawcy modernizacji krytych kortów tenisowych w Parku Kultury w Powsinie. Do jego zadań należeć będzie wymiana powłoki, nawierzchni oraz instalacji elektrycznej, a także przebudowa systemu ogrzewania.


Warszawskie, ogólnomiejskie ośrodki sportu poddawane są kolejnym modernizacjom. Obok nowoczesnego placu zabaw, który powstanie w Powsinie, ośrodek ten zyska również lepsze warunki do gry w tenisa. Szukamy wykonawcy modernizacji hali tenisowej obejmującej wymianę powłoki, nawierzchni, instalacji elektrycznej oraz systemu ogrzewania krytych kortów tenisowych, mówi Renata Kaznowska, wiceprezydent m.st. Warszawy. Prace modernizacyjne obejmują ośrodki dostępne dla wszystkich, więc każdy mieszkaniec będzie mógł zobaczyć ich efekty i z nich skorzystać, dodaje.

Zainteresowani udziałem w przetargu mogą składać swoje oferty do 23 czerwca 2017 r., do godziny 8.15 w sekretariacie Parku Kultury w Powsinie (ul. Maślaków 1). Podstawowym kryterium ich oceny jest cena, która w 60% będzie stanowić o wyborze wykonawcy. Pozostałe 40% można uzyskać za wydłużenie okresu gwarancji wykonanych prac.

Szczegóły dotyczące dokumentacji projektowej, przedmiarów robót, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych znajdują się na stronie internetowej Parku Kultury w Powsinie.

Modernizacja kortów tenisowych powinna zakończyć się w ciągu 120 dni od daty podpisania umowy z wykonawcą.

Modernizujemy ogólnomiejskie ośrodki sportu

Ogłoszony właśnie przetarg jest częścią projektu modernizacji siedmiu ogólnomiejskich ośrodków sportu. W sumie na ich remonty i unowocześnianie wydatkowanych zostanie ponad 100 milionów złotych.

źródło: www.um.warszawa.pl
zdjęcie: www.parkpowsin.pl

logo footer