BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

"Kolorowe Boiska": 67 szkół na starcie!

Trwa głosowanie internautów w 11 edycji ogólnopolskiego konkursu "Kolorowe Boiska", od jedenastu lat organizowanego przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA. Jest to program dla szkół podstawowych z małych miejscowości, którego ideą jest promowanie aktywności fizycznej wśród najmłodszych oraz zapewnianie dzieciom najlepszych warunków do uprawiania sportu.


Przez 3 tygodnie maja uczniowie i nauczyciele tworzyli wspólnie niebanalne pomysły, przygotowywali oryginalne scenariusze i "kręcili" zdjęcia do krótkich filmów video pt. "Wymarzona lekcja WF-u". Efektem tych starań jest 67, zakwalifikowanych do konkursu, wspaniałych prac. Zostały one zgłoszone przez szkoły ze wszystkich 16 regionów w kraju, a największe zainteresowanie konkursem wykazały placówki z województw: małopolskiego (11 szkół), mazowieckiego (10 szkół) oraz wielkopolskiego (9 szkół). Wszystkie filmy konkursowe zostały zamieszczone na stronie konkursowej www.koloroweboiska.pl

W pierwszym etapie konkursu nadesłane prace zostały poddane ocenie internautów. Głosować może każdy, kto do 18 czerwca br. odwiedzi stronę konkursową www.koloroweboiska.pl/glosuj i wybierze swój ulubiony film, spośród wszystkich opublikowanych. Każdy głos się liczy. Każdy głosujący może zwiększyć szansę wybranej przez siebie szkoły na zwycięstwo i główną nagrodę w konkursie, którą jest wielofunkcyjne boisko sportowe, ufundowane przez Śnieżka SA.

Do etapu finałowego zakwalifikowanych zostanie 20 wybranych prac z największą ilością głosów. Listę uczestników finału poznamy 20 czerwca. Spośród nich profesjonalne jury konkursowe wyłoni wielkiego zwycięzcę konkursu oraz laureatów miejsc drugiego i trzeciego. Werdykt jury zostanie ogłoszony w dniu 26 czerwca 2017 roku.

Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest Fabryka Farb i Lakierów ŚNIEŻKA SA. www.sniezka.pl

logo footer