BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Grudziądz: boisko i bezpieczna nawierzchnia na placach zabaw w ramach budżetu obywatelskiego

Zakończyła się realizacja 3 kolejnych zdań wykonanych w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego. Prace nadzorował Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku. Łączna wartość inwestycji to: 240 313,10 zł.


W ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego zrealizowano:

1) Budowa boiska sportowego ze sztuczną trawą na osiedlu Nowe Tarpno - obiekt znajduje się na ul. Kruszelnickiego. Przedsięwzięcie obejmowało budowę boiska z trawy syntetycznej klejonej z liniami do gier, dwóch bramek i piłkochwytów z jednej strony boiska. Wykonawca Techstal AD z Grudziądza. Wartość: 99 500 zł. Wniosek do GBO złożył Tomasz Nowacki.

2) Wykonanie bezpiecznego podłoża na terenie placu zabaw przy ul. Podhalańskiej 5 - pod urządzeniami ułożono 166 m2 bezpiecznej nawierzchni z granulatu gumowego SBR. Wykonawca: Techstal AD z Grudziądza. Wartość: 79 913,10 zł. Wniosek do GBO złożył Stanisław Lutkowski.

3) Wykonanie nawierzchni bezpiecznej pod urządzeniami na placu zabaw - zadanie zrealizowano przy ul. Śniadeckich. Pod istniejącymi urządzeniami ułożono bezpieczną nawierzchnię z granulatu gumowego SBR wraz z wykonaniem podbudowy na 172 m2 oraz nawierzchnię z trawy syntetycznej na 52 m2. Wykonawca Techstal AD z Grudziądza. Wartość: 60 900 zł. Wniosek do GBO złożyła Adriana Jabłońska.

źródło i zdjęcie: grudziadz.pl

logo footer