BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Augustowski skatepark otwarty!

Na początku listopada 2017 r. został uroczyście otwarty, długo wyczekiwany przez młodzież, skatepark. W uroczystości wzięli udział burmistrz Augustowa Wojciech Walulik, miejscy radni oraz pasjonaci sportów ekstremalnych.


Miłośnicy jazdy na łyżworolkach, deskorolkach, hulajnogach i rowerach BMX mogą już trenować swoje umiejętności na miejskim skateparku. Obiekt powstał dzięki zaangażowaniu i staraniom młodzieży, która zebrała podpisy pod petycją i wystąpiła z apelem o sfinansowanie inwestycji z budżetu miasta.

Koszt budowy skateparku wyniósł 777 000 zł. Wykonawcą obiektu była firma ZINPRO z Jeleniej Góry. Na specjalnej płycie żelbetowej o wymiarach 34 m na 21 m powstały przeszkody betonowe o różnym stopniu trudności, przystosowane do jazdy na łyżworolkach, deskorolkach, hulajnogach i BMX-ach. Administratorem obiektu jest Gmina Miasto Augustów. Zasady korzystania z obiektu zostały określone w Regulaminie, którego treść dostępna jest na tablicy informacyjnej zlokalizowanej bezpośrednio przy skateparku. Wstęp na teren obiektu jest bezpłatny.

źródło i zdjęcie: urzad.augustow.pl

logo footer