BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

W Lubaczowie powstał plac zabaw

Zakończyła się budowa placu zabaw przy ul. Norwida w Lubaczowie. Prace wykonywane były w ramach realizacji Budżetu Obywatelskiego 2017.

 

W 2016 r. projekty Plac Zabaw "Gumisiowy Świat" i Plac zabaw "Świat Malucha" zyskały uznanie mieszkańców i zostały zakwalifikowane do realizacji. Decyzją wnioskodawców postanowiono połączyć te dwa zadania i stworzyć jedno, większe miejsce zabaw dla najmłodszych. Zadanie ma zapewnić dzieciom dobrą i bezpieczną rozrywkę na świeżym powietrzu.

Plac zabaw przy ul. Norwida składa się m.in. ze zjeżdżalni, huśtawek, piaskownicy, domków. Całość wykonana jest z drzewa cedrowego odpornego na działanie warunków atmosferycznych. Urządzenia zostały wybrane w taki sposób, by stymulowały właściwy rozwój dzieci, rozwijały ich zdolności ruchowe i motoryczne. Prace wykonała firma Woodlit Sp. z o.o. z Torunia, a jej koszt wyniósł 82 410 zł.

Mamy nadzieję, że nowe elementy będą długo i z pożytkiem służyły najmłodszym mieszkańcom, a ci nieco starsi w tym miejscu będą mogli się zrelaksować i wspólnie ze swoimi pociechami spędzić miło czas.

źródło i zdjęcie: www.lubaczow.pl/

logo footer