BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Nowa hala pneumatyczna APR ARENA LESZNO

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego w Lesznie została wzbogacona o nową halę pneumatyczną APR ARENA LESZNO. Inwestycja powstała przy współpracy z działającą w mieście już od ponad 6 lat Akademią Piłkarską Reissa, która już niedługo wykorzysta halę w celach szkoleniowych.

 

APR Arena Leszno to w pełni wyposażony, nowoczesny obiekt przeznaczony do uprawiania różnych dyscyplin sportowych, z ukierunkowaniem na piłkę nożną. Wyjątkowość obiektu wynika z optymalnych, niezależnych od pory roku warunków do gry. Zadaszenie, system grzewczy i profesjonalne oświetlenie umożliwiają rozegranie meczu nawet w czasie deszczu, śniegu czy mrozu aż do późnych godzin wieczornych. Obiekt ma wymiary 58 x 36 m i wysokość ponad 10 metrów.

Hala pneumatyczna ze sztuczną nawierzchnią sprosta wymaganiom zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Służyć będzie przede wszystkim uczniom obu szkół i przyczyni się do sprawniejszego funkcjonowania placówki. Warto podkreślić, że hala jest bezpośrednio połączona z szatniami oraz drugą halą przyszkolną, to daje komfort w przemieszczaniu się uczniów. Dodatkowo w trosce o komfort użytkowania do dyspozycji korzystających pozostają 4 szatnie z natryskami. Hala zdecydowanie pomoże w rozwoju szkoły, której brakowało tego typu obiektu, tym bardziej, że w szkole funkcjonują oddziały sportowe oraz klasa mistrzostwa sportowego, podkreśla p.o. dyrektor szkoły Pani Ewa Jagodzik.

Co ważne, boisko znajduje się w samym centrum miasta, dzięki czemu z łatwością dotrze tu każdy mieszkaniec Leszna i okolic, bez względu na to czy porusza się samochodem czy komunikacją miejską.

źródło i zdjęcie: www.leszno.pl

logo footer