BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

W Nyonie o biletach i logo mistrzostw Euro 2012

Koncepcja systemu oznakowania, zabezpieczenia i dystrybucji biletów na piłkarskie mistrzostwa Europy 2012 w Polsce i na Ukrainie były jednym z głównych tematów spotkania dyrektora departamentu ds. Euro w UEFA Martina Kallena z polskimi i ukraińskimi organizatorami turnieju.

Podczas spotkania w siedzibie UEFA w szwajcarskim Nyonie odbyła się także robocza prezentacja propozycji logo mistrzostw.

Martin Kallen omawiał z dyrektorami turnieju UEFA Euro 2012 Adamem Olkowiczem i Markijanem Łubkiwskim sprawy związane z systemem rozprowadzania biletów i wstępne propozycje cen wejściówek na mecze.

Dyskutowano także o kwestiach technicznych - druku biletów i ich zabezpieczeniu.

Coraz bliższe jest rozstrzygnięcie, jak będą wyglądały oficjalne uniformy dla organizatorów mistrzostw Euro 2012 roku. W finałowym etapie przetargu na projekt i wykonanie strojów uczestniczą trzy firmy, wśród których jest polski Bytom. Rywalami w walce o kontrakt są Isilda Pelicano z Portugalii oraz Rene Lezard z Niemiec.

Podczas spotkania w Nyonie omówiono również przygotowania do roboczej wizyty w Polsce prezydenta UEFA Michela Platiniego, który 26 i 27 lipca odwiedzi Gdańsk, Poznań i Wrocław. Towarzyszyć mu będą jego najbliżsi współpracownicy, między innymi Kallen, a ze strony polskiej prezes PZPN Grzegorz Lato i wiceprezes Adam Olkowicz.

Ustalono, że narady dyrektorów UEFA Euro 2012 będą odbywać się regularnie co miesiąc. Kolejne przewidziane jest na 7 sierpnia w Kijowie.

źródło: www.onet.pl
zdjęcie: www.eurosport.pl

logo footer