BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Hala pneumatyczna nad boiskiem w Michałowicach

Nad boiskiem w Michałowicach stanęła pneumatyczna hala. Trwają końcowe odbiory niezbędne do przekazania obiektu w pełni do użytkowania.

 

Hala o konstrukcji pneumatycznej pełni funkcję sezonowego zadaszenia dla istniejącego boiska przy szkole podstawowej do gry w piłkę nożną, którego powierzchnia wynosi 1350 m2. Wysokość hali to ponad 10 m, szerokość 29 m i długość 46 m.

Cala konstrukcja powiązana jest z podłożem za pomocą kotew stalowych. Pokrycie balonu składa się z trzech powłok (nośnej, izolacyjnej i ochronnej), które wykonane są z niepalnych materiałów. Ciśnienie i temperatura wewnątrz hali utrzymywane są za pomocą systemu nadmuchowo-grzewczego (system grzewczy zasilany jest olejem opałowym). Hala wyposażona jest w system zasilania awaryjnego (agregat prądotwórczy), który włączy się automatycznie w przypadku spadków napięcia. Wewnątrz zastosowano oświetlenie LED. Na płytę boiska prowadzą drzwi obrotowe, przez które przechodzi się pojedynczo. Obiekt wyposażony jest także w dwa wyjścia awaryjne.

A jakie są plany jego użytkowania? Administratorem obiektu jest szkoła podstawowa w Michałowicach. Od poniedziałku do piątku hala będzie wykorzystywana przez michałowicką szkołę oraz działające na terenie naszej gminy uczniowskie kluby sportowe, FC Jaguar oraz FC Komorów. Mieszkańcy będą mogli z niego korzystać w soboty i niedziele.

źródło i zdjęcie: www.michalowice.pl

logo footer