BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Modernizacja hali i nowe boiska w Gminie Staszów

W 2018 roku Gmina Staszów wykona modernizację hali widowiskowo sportowej OSiR przy ulicy Mickiewicza. Inwestycję dofinansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki. Prace już się rozpoczęły.

 

Modernizacja hali OSiR przy ul. Mickiewicza polegała na poprawieniu stanu technicznego obiektu, wraz z poszerzeniem zakresu użytkowego. Remont obejmuje między innymi nawierzchnię hali, montaż systemu zaciemniania okien w ścianach szczytowych, a także wymianę kotar i piłkochwytów. W ramach zadania wymienione zostaną również elementy wyposażenia hali (bramki, słupki do siatkówki, stanowisko sędziowskie). Przewidziano także zakup klimatyzatorów w pomieszczeniu siłowni i dodatkowy sprzęt do ćwiczeń.

Dużo zmienia się wokół budynku hali. W ramach inwestycji powstają tutaj piaszczyste boiska wielofunkcyjne do sportów plażowych, bieżnia lekkoatletyczna czterotorowa ze sztuczną nawierzchnią o długości 80 metrów, a także skocznia do skoku w dal. Ponadto zamontowane zostaną stojaki na rowery i wiata.

Inwestycję wykonuje Zakład Remontowo-Budowlany Mieczysław Dudek z Połańca, a wartość robót wynosi 562 146,00 złotych. Dofinansowanie inwestycji to 296 700,00 złotych dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Zakończenie prac modernizacyjnych przewidziano na połowę maja 2018 roku.

źródło i zdjęcie: staszow.pl

logo footer