BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Platini chwali przygotowania polskich miast

Szef Europejskiej Unii Piłkarskiej (UEFA) Michel Platini w liście przesłanym prezesowi Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN) Grzegorzowi Lato podziękował za i pochwalił zaangażowanie odwiedzonych miast w przygotowania do organizacji mistrzostw Europy w 2012 roku.

W liście Michel Platini podziękował za „doskonałą organizację" niedawnej wizyty roboczej w Polsce oraz zaznaczył, że „odwiedzenie tych miast było konieczne, aby mieć jak najlepsze informacje na temat postępów w budowie stadionów oraz innych obiektów związanych z Euro  2012.

Platini napisał, że rozmowy z prezydentami miast upewniły go, że wszystkie ośrodki dokładają wszelkich starań, aby osiągnąć cele wyznaczone przez UEFA dla właściwej organizacji finałowego turnieju Euro 2012.

„Wciąż pozostaje dużo do zrobienia, ale wizyta zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie i jestem przekonany, że za trzy lata wszystkie cztery miasta będą gotowe do przywitania tysięcy kibiców" – napisał Platini.

Szef UEFA Michel Platini przebywał w Polsce w dniach 26-27 lipca. Wizytę rozpoczął od Gdańska, gdzie spotkał się m.in. z Lechem Wałęsą. Później odwiedził Poznań i Wrocław.

źródło: www.sport.wp.pl
zdjęcie: PAP

logo footer