BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Euro 2012 na Ukrainie w czterech miastach

Szef komitetu organizacyjnego „Euro 2012 Ukraina” przekonuje, że mistrzostwa odbędą się w czterech miastach na Ukrainie. W ten sposób Markijan Łubkiwski skomentował pojawiające się ostatnio informacje o zmianie formatu przeprowadzenia Euro 2012.

Szef komitetu organizacyjnego „Euro 2012 Ukraina” określił informacje o przeniesieniu spotkań z Ukrainy do Niemiec oraz organizacji meczu finałowego w Warszawie, a nie w Kijowie mianem prowokacyjnych.

Podkreślił, że na Ukrainie trwają aktywne przygotowania do Euro 2012 we wszystkich 4 miastach - Kijowie, Charkowie, Doniecku i Lwowie. Markijan Łubkiwski przypomniał, że ostateczna decyzja zostanie podjęta przez UEFA w grudniu.  Do tego czasu każdą nieoficjalną informację należy uznawać za nieprawdziwą, dodał. Na razie wiadomo jedynie, że Euro 2012 odbędzie się w Kijowie. Rozważane są też propozycje Lwowa, Doniecka i Charkowa.

Ukraińskie media powtórzyły za niemieckimi i polskimi, że UEFA rozważa organizację spotkań w Dreźnie i Berlinie zamiast na Ukrainie.

źródło: www.wiadomości24.pl
zdjęcie: www.ro.com.pl

logo footer