BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Gdzie odbędzie się Euro 2012?

Już w grudniu okaże się, kto będzie organizatorem Euro 2012. Jeden z dzienników sportowych  pisze w oparciu o „doskonałe źródło”, że UEFA zabierze nam Euro, a kandydaturę zarekomenduje Francji i Hiszpanii.

Pochwały prezydenta UEFA pod adresem Polski oraz zapewnienia urzędników, że zdążymy na czas to tylko propaganda sukcesu, a rzeczywistość wcale nie jest taka różowa jak ją przedstawiają media, donosi "Futbol News".

Czy szef UEFA rzeczywiście szykuje dla nas niemiłą niespodziankę?

W maju UEFA stwierdziła, że wśród sześciu miast ukraińskich (Kijów, Lwów, Donieck, Charków, Odessa i Dniepropietrowsk) chcących zorganizować Euro tylko Kijów spełnia warunki UEFA.

Do 30 listopada Ukraina nie spełni warunków postawionych przez Platiniego. Polska ma awaryjny plan z Niemcami, ale Platiniemu bardziej podoba się pomysł urządzenia imprezy w ojczystej Francji i sąsiedniej Hiszpanii, mówi człowiek z UEFA.

Problemem dla Polski jest budowa Stadionu Narodowego. Czy powstanie na czas?

Jeden z kierowców ciężarówki, który na co dzień pracuje przy budowie stadionu uważa, że przy takiej organizacji pracy, jaka obecnie panuje na placu budowy nie zdążymy postawić stadionu do lata 2011 roku.

Naszym przekleństwem, na całej budowie, są tak zwane „białe czapki”. To inspektorzy od niemieckich wykonawców, którzy przyczepiają się do wszystkiego. Jak patrzę na nasze harmonogramy, to mamy tak ze trzy miesiące spóźnienia najmarniej, mówi kierowca.

To nie jest tak różowo, jak mówią w telewizji. Nie wyrobimy się i będzie wstyd. Na bank! - dodaje.

Czy te nieprawdopodobne doniesieniach zrealizują się? Aby się o tym przekonać pozostaje nam czekać do grudnia.

źródło: Futbol News
zdjęcie: www.kamery.2012.org.pl

logo footer