BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Polacy pomogą przygotować turystyczną branżę Lwowszczyzny do Euro 2012

We Lwowie został przeprowadzony pierwszy międzynarodowy trening dla urzędników państwowych na temat planowania rozwoju turystyki w pięciu priorytetowych płaszczyznach: produkt turystyczny, zasoby ludzkie, infrastruktura, marketing i wsparcie organizacyjne.

Trening, odbył się w dniach 25-27 sierpnia, a przeprowadzony został przez Polską Agencję Rozwoju Turystyki (PART) przy udziale Narodowego Biura Turystycznego (Ukraina) i z inicjatywy Departamentu ds. Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej. Uczestnikami treningu byli urzędnicy siedmiu obwodów Ukrainy Zachodniej. Uczestniczyło w nim 60 osób.

Projekt ma na celu wsparcie wyższych resortów państwowych i samorządów lokalnych w ich pracy nad kształtowaniem turystycznego rynku i jego promocji.

Również polska strona planuje przekazać ukraińskim urzędnikom i przedstawicielom regionalnych i lokalnych działów, które zajmują się przygotowaniami do Euro 2012, swoje doświadczenie w zakresie państwowego managementu w celu jakościowego przeprowadzenia na Ukrainie rozgrywek piłkarskich.

Od 29 września do 1 października w Kijowie poprowadzi się trening dla przedstawicieli wschodnich i środkowych regionów. Projekt przewiduje dwa trzydniowe treningi w postaci seminariów dla 120 przedstawicieli państwowej władzy i samorządów lokalnych.

Każdy z cykli nauczania zostanie rozdzielony na 5 tematycznych bloków, związanych z priorytetowymi zakresami rozwoju turystyki, a mianowicie: z tematyką rozbudowy produktów turystycznych o wysokiej jakości, marketingiem i informacją turystyczną, znaczeniem zasobów ludzkich, kształtowaniem przestrzeni turystycznej, a także ze wsparciem organizacyjnym.

źródło: www.zaxid.net
zdjęcie: www.wikipedia.pl

logo footer