BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Szewczenko chce zobaczyć Euro 2012 na Ukrainie

Widziałem relację filmową z otwarcia stadionu w Doniecku i wierzę, że obiekt w Kijowie nie będzie gorszy, powiedział czołowy ukraiński piłkarz Andrij Szewczenko.

Według Szewczenki Ukraina będzie przygotowana do mistrzostw pod względem piłkarskim. W Doniecku jest wspaniały stadion, myślę, że równie piękny powstanie w Kijowie. To są fakty, zapewnił Szewczenko, który od niedawna jest zawodnikiem kijowskiego Dynama.

Zdaniem napastnika i kapitana reprezentacji Ukrainy, Andrija Szewczenko, kryzys finansowy, który osłabił gospodarkę wielu krajów, może spowodować, że nie uda się do końca spełnić wszystkich oczekiwań władz europejskiej piłki. To jest jednak czarny scenariusz, zastrzegł Szewczenko, wyrażając jednocześnie przekonanie, że w grudniu UEFA potwierdzi rolę gospodarzy Euro 2012 wszystkich czterech miast ukraińskich.

Jako Ukrainiec bardzo pragnę, aby turniej mistrzowski na Ukrainie odbył się w 2012 roku zgodnie z planem, zakończył były zawodnik Milanu i Chelsea, laureat Złotej Piłki z 2004 roku.

źródło: www.wyborcza.pl
zdjęcie: www.wp.pl

logo footer