BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Gwarancja zakwaterowania gości Euro 2012 we Lwowie

Mer Lwowa Andrij Sadowy przesłał do prezydenta UEFA pisemną gwarancję, dotyczącą zakwaterowania gości, uczestników i kibiców finału Euro 2012.

Jednym z wymagań UEFA po wstępnej decyzji obrad Komitetu Wykonawczego UEFA wobec miast-gospodarzy Euro 2012 było udzielenie gwarancji rozmieszczenia przed 31 sierpnia.

Opracowaliśmy niezwykle ważny analityczny dokument - koncepcję organizacji zakwaterowania. Po raz pierwszy stworzono unikatową bazę hoteli ze wszystkimi parametrami każdego obiektu, potwierdza Sadowy.

Mamy pełny obraz zakwaterowania w mieście i regionie i już dziś dokładnie wiemy, kto odwiedzi miasto, ile czasu spędzi we Lwowie, w jaki sposób będzie podróżował, jakie ma potrzeby i gdzie się zatrzyma. Chodzi nie tylko o grupy UEFA - kwatera główna, drużyny, sędziowie i prasa, lecz także o wszystkich kibiców, skomentował mer Lwowa Andrij Sadowy.

Podpisano umowy z firmą TUI i dokonano inspekcji rekordowej liczby pokoi w ukraińskich miastach. Załącznikiem do opracowanej przez nas koncepcji zakwaterowania jest katalog wszystkich hoteli. Oba dokumenty zostały przekazane do UEFA.

Uważam, że każdy obiekt hotelowy może szczycić się pozycją w katalogu, który, jako gruntowna baza danych noclegowych będzie wykorzystywany dla informowania turystów już dziś, powiedział kierownik Zarządu Administrowania, Budownictwa i Rozwoju Infrastruktury departamentu Euro 2012 Lwowskiej Rady Miejskiej, Oleg Wilura.

Koncepcja organizacji zakwaterowania gości, uczestników i kibiców finału Euro 2012 i katalog obiektów zakwaterowania został przedstawiony w dniu wczorajszym, w ramach otwarcia centrum informacyjno-turystycznego.

źródło: www.zaxid.net
zdjęcie: AG

logo footer