BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

„Krewni Euro” - nowa inicjatywa Poznania

„Krewni Euro” to nowy projekt władz Poznania związany z piłkarskimi mistrzostwami Europy w 2012 roku, który ma zachęcić mieszkańców miasta do honorowego oddawania krwi.

Staramy się podejmować takie działania, które zaktywizują i zjednoczą społeczeństwo wokół idei Euro 2012, powiedział Michał Prymas, wiceprezes spółki Euro Poznań 2012.

Władze Poznania poprzez akcję „Krewni Euro” chcą pokazać mieszkańcom miasta, że Euro 2012 nie jest związane wyłącznie z inwestycjami drogowymi, hotelowymi czy budową nowego stadionu.

Staramy się podejmować takie działania, które zaktywizują i zjednoczą społeczeństwo wokół idei Euro 2012. Jedną z nich jest akcja związana z krwiodawstwem i pomoc ludziom, którzy potrzebują tego leku. W ten sposób chcemy budować wzajemną solidarność wśród kibiców i nie-kibiców, tłumaczył Prymas.

Akcja honorowego oddania krwi rozpocznie się w najbliższy piątek i potrwa do 2 czerwca 2012. Organizatorzy w tym okresie chcą przeprowadzić 12 zbiórek krwi. Osoby które przynajmniej trzykrotnie wezmą udział w akcji, będą mogły wziąć udział w specjalnym konkursie. Nagrodami będą m.in. gadżety związane z Euro 2012.

źródło: PAP
zdjęcie: www.mmwroclaw.pl

logo footer