BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Bytom wygrał walkę o Euro 2012

Zakłady Odzieżowe Bytom S.A. wygrały ogłoszony przez UEFA przetarg na zaprojektowanie, uszycie i dostarczenie oficjalnych strojów na piłkarskie mistrzostwa Europy w 2012, których gospodarzami będą Polska i Ukraina.      

Bytomska firma odzieżowa "ubierze" zbliżającą się wielkimi krokami imprezę piłkarską - Euro 2012. Zakłady odzieżowe Bytom S.A. przygotują ubrania zarówno dla członków Komisji UEFA, personelu UEFA, jak i hostess oraz asystentów.

Zakłady Odzieżowe Bytom S.A. zwyciężyły w dwuetapowym przetargu ogłoszonym przez Europejską Unię Piłkarską. Na mocy zawartej umowy firma, specjalizująca się w eleganckiej konfekcji męskiej, zaprojektuje, wykona i dostarczy dla UEFA oficjalne stroje następnych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. 

Na pewno wygranie takiego przetargu to dla naszej firmy znaczący sukces. Nie możemy udzielać szczegółowych informacji na ten temat, bowiem UEFA zastrzega sobie poufność. Część strojów zostanie dostarczona przed rozpoczęciem finałów, na przykład na ceremonię losowania grup, powiedział Szymon Fryc z działu marketingu Bytom S.A. 

W przetargu wzięło udział kilkanaście firm z całej Europy. Z całą pewnością do pozytywnego rozstrzygnięcia dla śląskiego przedsiębiorstwa Bytom S.A. przyczyniło się "sportowe" doświadczenie zdobyte w przeszłości.

Firma dostarczała już swoje produkty dla Kadry Olimpijskiej w 1976, 2004 i 2008 r.

źródło: www.bankier.pl
zdjęcie: www.galerki.pl

logo footer