BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Wizytacja poznańskich hoteli

Menedżerowie spółki Euro 2012 Polska wizytowali w Poznaniu hotele, które mogą na krótko służyć piłkarzom i przedstawicielom UEFA podczas mistrzostw Europy w 2012 roku.

Hotele transferowe będą wykorzystywane zwykle na jedną noc przez reprezentacje, które swoje mecze rozegrają w Poznaniu. Decyzje o wyborze konkretnych obiektów zapadną w połowie przyszłego roku.

W spółce jest nowa osoba zajmująca się hotelami i chcieliśmy ją wprowadzić w temat. Pokazaliśmy jakimi hotelami Poznań dysponuje, gdzie się one znajdują. Przekazaliśmy kompleksową informację na temat hoteli, które kontraktowane są na potrzeby UEFA, wyjaśnił dyrektor poznańskiego Biura Euro 2012, Michał Prymas.

Przedstawiciele spółki Euro 2012 Polska, która powołana została przez PZPN na zlecenie UEFA, obejrzeli w Wielkopolsce również kilka miejscowości, które mogłyby służyć jako centra pobytowe dla uczestników turnieju.

Nie chciałbym mówić o konkretach. Wiadomo, że głównym kandydatem, a właściwie pewniakiem, do roli centrum pobytowego jest Opalenica. Duże szanse mają również Wronki. Z Wielkopolski na liście jest również Jarocin. Przedstawiciele spółki oglądali natomiast ośrodki spoza listy rekomendowanej przez UEFA, dodał Prymas.

Wyboru 16 centrów pobytowych jeszcze w tym roku dokona UEFA wraz ze spółką EURO 2012 Polska. Reprezentacje, które wystąpią w Euro 2012, mogą jednak wybierać bazy spoza rekomendowanej listy ośrodków.

źródło: PAP
zdjęcie: www.iieee.ayb.pl

logo footer