BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Kolejna edycja kampanii Toaleta2012.pl

Od dzisiaj po ulicach sześciu polskich miast krążą specjalne patrole czystości. Ruszyła druga edycja ogólnopolskiej kampanii Toaleta2012.pl.

Kampanię społeczną Toaleta2012.pl w zeszłym roku zainicjowała firma CWS-boco. Badania przeprowadzone w zeszłym roku wykazały, że polskie toalety zwykle utrzymują podstawowy standard czystości i higieny.

Niestety równie często zdarzają się miejsca bardzo zaniedbane. Szczególnie źle wypadły szalety miejskie i dworcowe. Stąd pomysł Patroli Czystości, mających regularnie monitorować stan toaletowych przygotowań do mistrzostw.

Patrole pojawią się na ulicach miast, w których zaplanowano wydarzenia związane z mistrzostwami Euro 2012 (Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań), a także w miastach rezerwowych (Kraków i Chorzów).

Do monitorowania toalet organizatorzy zapraszają również osoby prywatne. Niebawem na oficjalnej stronie kampanii www.toaleta2012.pl dostępny będzie specjalny formularz oceny, na podstawie którego każdy będzie mógł zgłosić sprawdzoną przez siebie toaletę.

Wyniki kontroli przeprowadzonych przez patrole w ramach kampanii Toaleta2012.pl zostaną przedstawione 27 października.

źródło: www.zw.com.pl

logo footer