BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Wydatki w spółce PL.2012

Rada nadzorcza zapoznała się w z wyjaśnieniami zarządu w sprawie obsługi prawnej spółki. Zarząd poinformował, że zgodnie z ustawą o zamówieniach publicznych umowa na świadczenie usług prawnych może zostać zawarta w trybie z wolnej ręki.

Obsługa zespołu prawnego Kancelarii Adwokackiej Tomasza Kopoczyńskiego obejmuje: udzielanie porad i konsultacji prawnych, sporządzanie opinii prawnych, sporządzanie lub udział w redagowaniu umów, opiniowanie zawieranych przez Spółkę umów, opracowywanie lub opiniowanie zmian Aktu Założycielskiego Spółki oraz regulaminów i innych aktów prawa wewnętrznego, towarzyszenie w negocjacjach dotyczących treści umów, opracowywanie i opiniowanie dokumentów korporacyjnych (projektów uchwał organów spółki, dokumentów obejmujących pełnomocnictwa, itp.), doradztwo strategiczne dla Zarządu Spółki, obsługa prawna posiedzeń Zarządu (z wyłączeniem protokołowania), obsługa prawna posiedzeń Rady Nadzorczej (z wyłączeniem protokołowania) - napisał zarząd spółki.

W wyjaśnieniu poinformowano, że koszty obsługi prawnej, które ponosi spółka PL.2012, są oparte o zaakceptowany wcześniej budżet.

We wtorek klub poselski Lewica zapowiedział złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa w związku z działalnością spółki PL.2012. Według posłów Lewicy koszty na obsługę prawną ponoszone przez spółkę PL.2012 budzą zastrzeżenia.

źródło: PAP
zdjęcie: www.podatki.gazetaprawna.pl

logo footer