BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Ewentualne niepowodzenie Lwowa ciosem dla wizerunku Tymoszenko

Tak naprawdę Lwów został odsunięty od bezpośredniego przygotowania do Euro 2012, oświadczył politolog Wołodymyr Cybulko. Opinia ta jest jest wynikiem badania socjologicznego, przeprowadzonego przez ośrodek “Socinform”.

Gdyby Lwów stracił prawo do organizacji Euro 2012, większość mieszkańców (35,63%) będzie winić za to  Gabinet Ministrów. Wykonawcą generalnym budowy stadionu we Lwowie jest firma bliska pani premier Julii Tymoszenko, a której właścicielem jest Taruta, znany oligarcha.

Analogiczna sytuacja powstała z lotniskiem, przecież nikt nie oddał go miastu. W takiej sytuacji miasto po prostu jest odsunięte od podejmowania głównych decyzji. Dlatego Lwów tak reaguje na zaistniałą sytuację.

W ostatnim czasie Tymoszenko bardzo często reklamuje się na terenie inwestycji związanych  z Euro 2012 we Lwowie - stadionie i lotnisku. Może to mieć zarówno plusy, jak i minusy w razie ewentualnego niepowodzenia. Możliwe niepowodzenie Euro 2012 we Lwowie to poważny cios dla wizerunku Tymoszenko na zachodzie Ukrainy.

źródło: www.zaxid.net
zdjęcie: www.irek.internetdsl.pl

logo footer