BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Marc Timmer i Euro 2012 na Targach Kielce "SPORT-OBIEKT"

Już 4 listopada do Kielc przyjadą najważniejsze osoby związane z europejską i polską piłką nożną.

Gośćmi prestiżowej Konferencji „Bezpieczny Stadion” organizowanej przez Targi Kielce i PZPN będą między innymi Marc Timmer - Dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa Stadionowego UEFA, Markjan Lubkiwski - Dyrektor Turnieju UEFA EURO 2012 na Ukrainie, Adam Olkowicz - Dyrektor Turnieju UEFA EURO 2012 w Polsce oraz Grzegorz Lato - Prezes PZPN.

Konferencja, która co roku gromadzi ponad 400 osób, odbędzie się w ramach IX Wystawy Wyposażenia i Budowy Obiektów Sportowych SPORT-OBIEKT, która odbędzie się w Kielcach od 4 do 5 listopada 2009 roku.

Mistrzostwa Euro 2012 coraz bliżej, dlatego też problematyka konferencji dotyczyć będzie istotnych kwestii związanych z bezpieczeństwem stadionów, obiektów sportowych, monitorowania widowni oraz organizacji, budowy i całej infrastruktury wokół Euro 2012. W trakcie konferencji zaplanowano debatę, którą poprowadzi grono fachowców m.in.: przedstawiciele UEFA, PZPN, Ukraińskiej Federacji Piłkarskiej, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Komendy Głównej Policji.

Podsumowaniem Konferencji „Bezpieczny Stadion” będzie wręczenie nagród targowych i PZPN oraz budząca wiele emocji Wielka Gala Fair Play. Wtedy wręczane są puchary i wyróżnienia Prezesa PZPN za wzorową organizację zawodów i zapewnienie bezpieczeństwa uczestników na zawodach w danym sezonie. Nagrody otrzymują kluby zarówno ekstraklasy, jak i pierwszej i drugiej ligi.
 
Kieleckie targi SPORT-OBIEKT wzbudzają z roku na rok coraz większe zainteresowanie wśród przedstawiciel klubów piłkarskich zajmujących się bezpieczeństwem na stadionach, prezesów i wiceprezesów klubów. Przybywa również zwiedzających - przedstawicieli miast i gmin, odpowiadających za bezpieczeństwo i modernizacje obiektów sportowych, co potwierdza coraz częstsze inwestycje samorządów w infrastrukturę sportową.

Podczas wystawy można będzie zapoznać się ze świetnie sprawdzającym się już na wielu stadionach sprzętem, ale także z najnowocześniejszymi rozwiązaniami dotyczącymi poprawy bezpieczeństwa na obiektach sportowych. Na stoiskach, jak co roku znajdzie się wiele ciekawostek.

Targi Kielce poświęcone są w całości budownictwu sportowemu, produktom związanym z kompleksowym wyposażeniem stadionów i hal oraz systemom kontroli dostępu do obiektów sportowych. Na wystawie swoją ofertę przedstawią również producenci sprzętu sportowo-rekreacyjnego.

Doskonałym uzupełnieniem oferty wystawy SPORT-OBIEKT jest odbywająca się tradycyjnie w tym samym czasie Ogólnopolska Konferencja i Wystawa Monitoringu Wizyjnego ALARM. Poza nowościami, jakie można będzie podziwiać w kieleckim ośrodku wystawienniczym imprezie towarzyszy szereg branżowych spotkań. Najważniejszym z nich, gromadzącym tłumy specjalistów, jest bez wątpienia Ogólnopolska Konferencja „Bezpieczne Miasto”, która tradycyjnie już współorganizuje świętokrzyska policja. Spotkanie poświęcone jest monitoringowi wizyjnemu miast, ale również małych miejscowości, osiedli, szkół, autobusów, a nawet obiektów sakralnych. W dyskusji udział biorą nie tylko producenci i dystrybutorzy systemów monitorujących, ale również kilkudziesięciu przedstawicieli władz miejskich, kuratoriów, zarządów komunikacji i służb mundurowych.

źródło: www.targikielce.pl
zdjęcie: www.techramps.com

logo footer