BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Kolejny sukces rajdowej załogi Baumitu Rally Team.

Łukasz Ryznar i Michał Jucewicz - załoga Baumit Rally Team - zdobyli mistrzowski tytuł po raz drugi. W nowym sezonie rajdowcy przesiedli się z Cinquecento do Opla Kadetta o prawie dwukrotnie większej mocy silnika.

W ubiegłym sezonie, dzięki pomocy firmy Baumit, mogli rywalizować z czołowymi zawodnikami w kilkunastu prestiżowych startach. Po serii zwycięstw - zdobyli dwa mistrzowskie tytuły w Rajdowym Pucharze Polskiego Związku Motorowego oraz w Międzynarodowym Pucharze Łużyc.

Tegoroczna rywalizacja w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski zakończyła się na malowniczych odcinkach Ziemi Kłodzkiej, gdzie rozegrano 19. Rajd Dolnośląski. Przed startem załoga Baumit Rally Team miała pięć punktów przewagi nad drugą ekipą.

Do rajdu przystąpiliśmy bardzo zmotywowani i skoncentrowani, mówi Łukasz Ryznar. - Nasz samochód, który wcześniej przeszedł kapitalny remont, bardzo dobrze wytrzymał trudy rajdu, dzięki czemu mogliśmy cieszyć się z 2. miejsca, a w konsekwencji z mistrzowskiego tytułu. Przed rozpoczęciem sezonu nie liczyliśmy na sukces w generalnej klasyfikacji - dodaje Michał Jucewicz. - Z każdym startem byliśmy coraz bliżej lidera. Przełomowy okazał się Rajd Orlen, podczas którego wypracowaliśmy bezpieczną przewagę nad rywalami.

Baumit od lat stawia na ciekawe i śmiałe pomysły, dowodem na to są Kolorowe Emocje - prospołeczny projekt dla najmłodszych oraz sportowe zaangażowanie w oryginalne inicjatywy. Dzięki finansowemu wsparciu, sukcesy osiągają nie tylko rajdowcy z załogi Baumit Rally Team. Swoje marzenia o wielkim sporcie mogli spełniać również najmłodsi, w ramach prowadzonego przez firmę piłkarskiego projektu Baumit Junior Soccer.   

źródło: Agencja inplusPR
zdjęcie: Jacek Mazur

logo footer