BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

14 grudnia w Kijowie uroczysta prezentacja logo EURO 2012

14 grudnia, na placu Michajłowskim w Kijowie, odbędzie się uroczysta prezentacja logo EURO 2012 - poinformował we wtorek, na konferencji prasowej, prezes Federacji Futbolu Ukrainy (FFA) Hrihorij Surkis.

W jego opinii wydarzenie to nie ustępuje rangą posiedzeniu Komitetu Wykonawczego UEFA, na którym 11 grudnia zapadnie decyzja o liczbie ukraińskich miast-gospodarzy finałowego turnieju mistrzostw.

"Uroczysta prezentacja logo EURO 2012 - to niezwykle ważne wydarzenie, które faktycznie rozpoczyna mistrzostwa. Będzie w nim uczestniczyć ponad 200 przedstawicieli międzynarodowych mediów." - podkreślił Surkis.

Prezes FFU przypomniał również, że 7 lutego 2010 roku w Warszawie odbędzie się ceremonia losowania grup eliminacyjnych mistrzostw, które będzie kolejnym krokiem przybliżającym Polskę i Ukrainę do finałowego turnieju.

"To jeszcze raz przypomina nam, że także po 11 grudnia będziemy musieli wykazywać naszą determinację w działaniach i gotowość do zrealizowania z sukcesem tego projektu. Pod żadnym pozorem nie możemy wstrzymywać prac nawet na sekundę. Zapewniam was, że rząd, ukraińska federacja piłkarska i lokalne władze zrobią wszystko, aby nie zawieść oczekiwań społeczeństwa i wypełnić wymogi UEFA." - powiedział Hrihorij Surkis.

źródło: PL.2012

logo footer