BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Bezpieczeństwo na stadionie Legii

Na nowym stadionie Legii, który powstaje w Warszawie, zainstalowany zostanie system kontroli biletów, dostarczony przez austriackie przedsiębiorstwo Skidata, należące do szwajcarskiej grupy Kudelski.

Skidata zaliczana jest do światowej czołówki producentów systemów zautomatyzowanej kontroli dostępu, gwarantujących maksimum bezpieczeństwa osób i pojazdów w obiektach przeznaczonych na potrzeby imprez masowych, masowego sportu i rekreacji, czy na parkingach wielopoziomowych. Po zamontowaniu systemu kontroli biletów Skidata, stadion Legii, jako pierwszy w Polsce, uzyska najwyższy, czterogwiazdkowy poziom bezpieczeństwa przyznawany przez UEFA.

Systemy tej firmy wręcz rewolucjonizują pracę organizatorów i zarządców obiektów masowego użytkowania. Zwiększają skuteczność sortowania informacji o uczestnikach imprezy, a zaawansowane rozwiązania w dziedzinie przetwarzania zgromadzonych danych historycznych, pozwalają przygotować zindywidualizowaną ofertę usług na kolejne imprezy.

Przedsprzedaż biletów w internecie i rozbudowane bazy danych umożliwiają już w czasie wpuszczania na stadion identyfikację chuliganów stadionowych, wobec których orzeczony został zakaz wstępu do obiektu. Nowe możliwości marketingowe stwarzają też aplikacje, które służą tworzeniu raportów i statystyk z uwzględnieniem wszystkich parametrów danej imprezy. Bezpieczeństwo na stadionie Legii będzie na najwyższym poziomie.

Obecnie systemy kontroli biletów Skidata zamontowane są w ponad 40 krajach, m.in. w 100 międzynarodowych portach lotniczych, w wielu centrach handlowych we Francji i Szwajcarii, w obiektach miejskich w Londynie i Wiedniu, a także w ośrodkach narciarskich, np. Amade i Zillertal w Austrii.

Skidata zrealizowała też projekty zamówione przez organizatorów piłkarskich MŚ FIFA 2006 i ME UEFA EURO 2008. W czasie MŚ 2010 w Afryce Południowej systemy Skidata zostaną zastosowane na 6 stadionach.

źródło: www.wnp.pl
zdjęcie: www.legialive.pl

logo footer