BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

EUROGwiazdka na Stadionie Narodowym

19 grudnia na placu przy budowie Stadionu Narodowego w Warszawie odbędzie się wyjątkowa impreza mikołajkowa o tematyce związanej z UEFA EURO 2012 - EUROGwiazdka 2009. Organizatorem jest PL.2012 oraz Narodowe Centrum Sportu.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia w pobliżu budowy Stadionu Narodowego w Warszawie zostanie zorganizowana pierwsza w historii EUROGwiazdka - impreza dla całej rodziny, która poza swoim świątecznym charakterem, nawiązuje do Mistrzostw UEFA EURO 2012 .

Tego dnia wszyscy, którzy interesują się przygotowaniami do UEFA EURO 2012 będą mogli uzyskać komplet informacji na temat budowy Stadionu Narodowego w Warszawie.

Prezes PL.2012 Marcin Herra oraz Koordynatorzy Krajowi poszczególnych obszarów działania przedstawią kilka kluczowych faktów na temat stopnia przygotowania Polski do organizacji Mistrzostw w 2012 roku. Zostaną wskazane korzyści dla Polski wynikające z organizacji UEFA EURO 2012 i szanse rozwoju dla Warszawy.

Dla dzieci zorganizowane zostaną liczne gry i zabawy w namiocie rozstawionym na parkingu przy Stadionie Narodowym. Stanowisko do malowania graffiti, przygotowywanie świątecznych pierników oraz spotkanie z byłym reprezentantem Polski Tomaszem Rząsą to tylko niektóre z atrakcji. Tradycyjnie najmłodsze dzieci spotkają się ze św. Mikołajem. Atmosferę świąt podkreślą choinki, na których dzieci zawieszać będą własnoręcznie wykonane ozdoby.

Partnerem EUROGwiazdki 2009 jest Sekretariat ds. Euro 2012 Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy.

źródło: www.warszawa.gazeta.pl

logo footer