BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Wirtualny spacer po poznańskim stadionie

Spółka Euro Poznań 2012 uruchomiła nowy projekt interaktywny. Wirtualny stadion już teraz umożliwia spacer po obiekcie, który jest obecnie w zaawansowanym stanie prac budowlanych.

Wszyscy fani futbolu i ci, którzy z niecierpliwością czekają na multifunkcyjną arenę, mogą udać się na wirtualny spacer między trybunami, po murawie i nie tylko, a także zapoznać się z planami zagospodarowania poszczególnych powierzchni obiektu.

Projekt został przygotowany zarówno dla tych, którzy w ramach rozrywki chcą poznać szczegóły i atrakcje poznańskiego stadionu, ale także dla zainteresowanych z punktu widzenia biznesowego - dla których źródłem informacji są dodatkowo rzuty poszczególnych trybun przedstawiające założenia i możliwości komercyjne stadionu. Wirtualny spacer po stadionie pozwoli obejrzeć wizualizacje fitness klubu, restauracji, sali konferencyjnej, czy też biura.

Poznański stadion, jako obiekt klasy Elite, będzie areną wielkich zmagań sportowców i miejscem spotkań dziesiątek tysięcy kibiców. Jeszcze przed wielkimi emocjami Euro 2012, ma stanowić nie tylko siedzibę klubu piłkarskiego, ale przestrzeń, w której ze sportem spotyka się biznes, a także miejsce wydarzeń muzycznych na skalę europejską. Wielkim wyzwaniem jest stworzenie optymalnych warunków dla rozwoju tych wszystkich dyscyplin.

Poznański stadion pomieści ponad 46 tysięcy widzów. Będzie na nim 45 lóż dla 480 osób, w tym loża prezydencka i 2 loże super VIP, a także 1100 miejsc biznesowych oraz strefa dla mediów pozwalająca na swobodną transmisję z wydarzeń. Zaplanowano 234 miejsca dla osób niepełnosprawnych, 2 restauracje, bar, kawiarnię i 27 punktów gastronomicznych obsługiwanych przy 221 stoiskach, a także ponad 2000 miejsc parkingowych.

Projekt zakłada inwestycje, takie, jak możliwość hotelu i komfortowych powierzchni biurowych. W czterech trybunach mogą znaleźć się także profesjonalne SPA, ścianka wspinaczkowa, sklepy sportowe, bar z żywnością organiczną, fitness klub i wiele innych prozdrowotnych działalności.

Spółka Euro Poznań 2012 odpowiedzialna za budowę stadionu i przygotowanie planu zarządzania obiektem, prowadzi szereg rozmów z inwestorami, którzy są zainteresowani umiejscowieniem działań biznesowych w jednym z najbardziej popularnych i niezwykłych centrów o charakterze sportowym i kulturalno-rozrywkowym w Poznaniu.

źródło: EURO Poznań 2012
zdjęcie: www.ekstraklasa.ddl2.pl

logo footer