BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Mamy już 1235 Orlików

Dzieci, młodzież i dorośli korzystają już z 1235 Orlików. Budowa "Orlików" to jedyna taka inicjatywa w świecie. Jej celem jest wybudowanie do 2012 roku, w którym w Polsce i na Ukrainie odbędą się finały piłkarskich mistrzostw Europy, 2012 tego rodzaju obiektów.

Na dzień dzisiejszy mamy 1235 Orlików, czyli jesteśmy na półmetku, bo przypominam, że projekt zakłada wybudowanie 2012 Orlików do 2012 roku i jest on realizowany zgodnie z założeniami. Szkolenie dla jednostek samorządów terytorialnych służy temu, by przekazać im najlepsze doświadczenia i najlepsze praktyki przy realizacji tego typu projektu budowlanego. Ministerstwo przekazuje doświadczenia, aby gminy budowały te obiekty szybko, bez problemów i skutecznie, żeby ich jakość była jak najwyższa. Dzisiejsza frekwencja świadczy o tym, a przybyło ponad 500 osób, że samorządy są zainteresowani takimi spotkania i myślę, że projekt jest realizowany bardzo skutecznie, powiedział na forum dotyczącym realizacji trzeciej edycji programu "Moje Boisko - Orlik 2012" podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Tomasz Półgrabski.

Podczas spotkania omówiono współpracę ministerstwa sportu i turystyki z jednostkami samorządu terytorialnego. Samorządowcy otrzymali praktyczne rady specjalistów z Instytutu Techniki Budowlanej, pozwalające na efektywniejsze prowadzenie inwestycji.

Pierwszy termin składania wniosków do Ministerstwa Sportu i Turystyki o dofinansowanie budowy "Orlików" w 2010 roku minął 30 listopada. Jednak kto tego nie uczynił ma jeszcze szansę złożenia wniosku w dodatkowym terminie, do 31 marca.

źródło: PAP
zdjęcie: www.bazagmin.pl

logo footer