BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

"Przegląd przedsezonowy" z Husqvarną

Zbliża się okres wiosennych porządków w ogrodzie, warto więc właściwie wykorzystać okres przedsezonowy na serwis maszyn do pielęgnacji zieleni - tak aby były one odpowiednio przygotowane do pracy i działały bez zarzutu przez cały okres użytkowania.

Od 1 marca do 4 kwietnia w autoryzowanych punktach serwisowych Husqvarna można skorzystać z promocji i  dokonać przeglądu sprzętu koszącego za darmo. Dodatkowo w tym okresie można skorzystać z rabatów cenowych na wybrane części zamienne do kosiarek. Aby utrzymać maszynę w najlepszej sprawności technicznej należy przed rozpoczęciem pracy odpowiednio ją przygotować. Wspólną cechą większości maszyn i narzędzi do pielęgnacji terenów zieleni jest sezonowość ich użytkowania.

Najczęściej jest to krótka, intensywna eksploatacja, po której następuje okres postoju, trwający nawet do kilku  miesięcy. Uwzględniając ten fakt- stan techniczny maszyn, obok jakości ich wykonania i poprawności konstrukcji, jest podstawowym czynnikiem warunkującym ich prawidłową eksploatację. W związku z tym oczekiwania użytkownika to przede wszystkim, niezawodność maszyny w krótkim okresie jej wykorzystywania. Dlatego tak ważny w przypadku maszyn do pielęgnacji zieleni jest właśnie przegląd wiosenny, który najlepiej wykonać przed rozpoczęciem sezonu.

W ramach akcji klient może oczekiwać profesjonalnej i kompleksowej obsługi, pewności, że serwisowana maszyna będzie odpowiednio przygotowana do sezonu, a ponadto otrzyma instruktaż i wskazówki od doświadczonych mechaników. Dokonają oni weryfikacji urządzenia i bezpłatnie określą zakres koniecznego remontu lub konserwacji. Lista Dilerów Husqvarna biorących udział w akcji dostępna jest na stronie www.husqvarna.pl.

Wykwalifikowani mechanicy m.in:

  • sprawdzą funkcjonalność i niezawodność maszyn,
  • dokonają podstawowych czynności eksploatacyjnych oraz konserwacji,
  • wyeliminują ewentualne usterki,
  • dokonają podstawowych napraw i regulacji.
źródło: Informacja prasowa
zdjęcie: Husqvarna

 logo footer