BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Coca-Cola sponsorem Euro 2012

Coca-Cola została sponsorem rozgrywanych w Polsce i na Ukrainie Mistrzostw Europy - UEFA EURO 2012. Firma zaprezentowała również ambasadorów Coca-Cola Cup 2010 - największego piłkarskiego turnieju młodzieżowego w naszym kraju.

Na konferencji obecni byli, między innymi: Philippe Margraff - dyrektor ds. komercyjnych UEFA, Grzegorz Lato - prezes PZPN, Adam Olkowicz - dyrektor turnieju UEFA EURO 2012 w Polsce, a także ambasadorzy Coca-Cola Cup: Michał Globisz - trener reprezentacji Polski U-19 oraz Ariel Borysiuk - młody piłkarz Legii Warszawa.

Nasze długoletnie partnerstwo z UEFA jest jak dotąd bardzo udane i jesteśmy dumni, że możemy je kontynuować, powiedział Dirk Veryser. Cieszę się, że po raz pierwszy w historii tak ważna impreza piłkarska, jak Mistrzostwa Europy, zostanie zorganizowana w tej części świata, dodał.

Firmy z systemu Coca-Cola są związane z piłką nożną od ponad 75 lat, a dokładniej od Mistrzostw Świata FIFA w Urugwaju w 1930 r. Coca-Cola jest też najstarszym partnerem korporacyjnym FIFA, z którą współpracuje od 1974. Od 1988 roku firma wspiera też Unię Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA).

źródło i zdjęcie: www.sport.wp.pl

logo footer