BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

UEFA na Stadionie Narodowym w Warszawie

W piątek, 5 marca br. odbyła się wizyta przedstawicieli UEFA z zespołu Venue Management, czyli grupy ekspertów, zajmujących się zarządzaniem Stadionami w czasie UEFA EURO 2012TM.

Zespół ten nadzoruje dostosowanie stadionu do wymagań przestrzennych i funkcjonalnych turnieju. Celem spotkania było przede wszystkim zapoznanie przedstawicieli  UEFA z przebiegiem prac budowlanych na Stadionie Narodowym w Warszawie oraz omówienie kluczowych kwestii związanych z organizacją UEFA EURO 2012TM.

Obecni byli m.in Dyrektorzy Operacyjni UEFA EURO 2012™ Heimo Schirgi i Claudio Caila-Müller oraz Kenny Scott, Doradca UEFA ds. Bezpieczeństwa.

„Dzisiejsi goście to eksperci zajmujący się zagospodarowaniem stadionu i jego okolic podczas rozgrywek, m.in. strefami VIP czy obsługą mediów” - wyjaśnia Rafał Kapler, Prezes Narodowego Centrum Sportu. „Kilku z nich było na budowie Stadionu Narodowego po raz pierwszy i nie ukrywali pozytywnych wrażeń.” - dodaje.

Przedstawiciele UEFA podkreślili, że Stadion Narodowy ma doskonałą lokalizację oraz spełnia najwyższe europejskie standardy.

 

źródło: stadionnarodowy.org.pl

logo footer