BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

VII Ogólnopolska Konferencja "Baseny Polskie"

Kolejne spotkanie przedstawicieli środowiska basenowego oraz okazja do oceny dotychczasowych osiągnięć w technice basenowej już 15-16.04.2010 r. w Hotelu Światowid w Łodzi. Będzie to VII edycja Ogólnopolskiej Konferencji "Baseny Polskie".

VII Ogólnopolska Konferencja "Baseny Polskie" to idealne miejsce wymiany poglądów i doświadczeń na rynku towarów i usług branży basenowej. Celem nadrzędnym konferencji jest umożliwienie dyskusji o planowanych projektach, nawiązania kontaktów z przyszłymi partnerami, zaprezentowania swoich firm, nowych technologii, usług i produktów.

Zaproszenie do uczestnictwa w konferencji VII Ogólnopolskiej Konferencji "Baseny Polskie" skierowane jest do przedstawicieli administracji samorządowej odpowiedzialnych za inwestycje sportowe, organizatorów sportu i rekreacji, przedstawicieli firm związanych z budową i eksploatacją krytych pływalni, zarządców basenów, przedstawiciele ośrodków sportu i rekreacji, projektantów, producentów i eksploatatorów związanych z problematyką basenową.

W trakcie dwudniowych zajęć uznani eksperci przedstawią proces przygotowania i realizacji inwestycji, eksploatacji i funkcjonowania krytych pływalni. Swoje usługi, produkty i technologie zaprezentuje szereg firm związanych z techniką basenową.

Organizatorzy konferencji zapraszają do współpracy wszystkich, którzy chcieliby zaprezentować swoje osiągnięcia w dziedzinach związanych z tematyką konferencji.

Więcej informacji na stronie internetowej www.prb-consulting.pl/basenypolskie.
zdjęcie: PRB Consulting

logo footer