BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Imprezy sportowe odwołane

W związku z żałobą narodową ogłoszoną po tragicznej katastrofie samolotu rządowego pod Smoleńskiem, w którym śmierć poniósł prezydent Lech Kaczyński, wszystkie imprezy sportowe w Polsce zostały odwołane.

Do piątku 16 kwietnia 2010 r. w Polsce nie będą odbywały się żadne imprezy sportowe. Wszystkie ligi (piłkarska, żużlowa, siatkarska, szczypiornistów, koszykarska) zostały zawieszone. Zawodnicy przystąpią do rywalizacji po zakończeniu żałoby. W sobotę przełożono również finał Ligi Mistrzów, który miał odbyć się w Łodzi, z udziałem czterech najlepszych zespołów Europy, w tym PGE Skry Bełchatów.

Od tej reguły były dwa wyjątki. W niedzielę w Krynicy Zdroju rozpoczęły się hokejowe mistrzostwa świata do lat 18. W Krośnie natomiast żeńska reprezentacja siatkarska juniorek brała udział w eliminacjach do mistrzostw Europy. Oba turnieje odbywają się bez udziału publiczności.

Również sportowcy grający poza granicami naszego kraju złożyli hołd tragicznie zmarłym. Wystąpili oni z czarnymi opaskami na koszulkach, a ich drużyny uczciły minutą ciszy ofiary katastrofy pod Smoleńskiem.

źródło: www.fit.pl

logo footer