BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Już od dziś Targi FIT-EXPO 2010

Piąta edycja najbardziej aktywnego wydarzenia targowego w Polsce - Targi FIT-EXPO fitness & sport park, już dziś wystartowała na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Organizatorzy przygotowali aż sześć wydarzeń towarzyszących, między innymi po raz pierwszy na targach odbędzie się konwencja fitness aqua w basenach o łącznej powierzchni 90 m2 i pojemności 100 000 litrów wody.

Na Targach FIT-EXPO 2010 właściciele i menadżerowie dbający o stały rozwój klubów i centrów fitness, ośrodków Welles & SPA, siłowni, OSiR-ów i MOSiR-ów, ośrodków wypoczynkowych i rehabilitacyjnych, hoteli oraz instruktorzy fitness mogą zobaczyć, przetestować i zamówić sprzęt, urządzenia i oprogramowanie niezbędne w nowoczesnej siłowni i klubie fitness prezentowane przez ponad 70 wystawców.

Akademia branżowego know-how z udziałem międzynarodowych ekspertów, której współorganizatorem jest SportWin. To największa konferencja fitness w Polsce prezentująca wielowymiarowe spojrzenie na zagadnienia branży. Prelekcje wygłoszą m.in. Frank Noreiks - dyrektor IFAA Germany oraz Peter Brown - dyrektor Wellness Management Ltd. Swoim bogatym doświadczeniem podzielą się również - dr Mark Slavin, amerykański specjalista od 20 lat zaangażowany w dziedzinę edukacji i treningu w branży fitness oraz Steve Jack - uznany coach fitness w zakresie edukacji fizycznej, psychologii i odzyskiwania energii.

Przez trzy dni setki instruktorów i trenerów fitness z całego kraju będą się wspaniale bawić podczas morderczego treningu prowadzonego przez najbardziej rozpoznawalne gwiazdy polskiego i światowego fitnessu. W tym roku zajęciom na dużej sali oraz warsztatom towarzyszyć będą również treningi-szkolenia: Freestyler i WalkExercise.

Międzynarodowe Targi Poznańskie i KLUBBEN Polska przy współpracy Fitness Music Polska przygotowują dodatkową atrakcję dla uczestników - dwa baseny, specjalna scena, trybuny i dwudniowy program warsztatów aqua-fitnessu z polskimi i zagranicznymi prezenterami - tego na Targach FIT-EXPO jeszcze nie było.

Targi FIT-EXPO 2010 to możliwość sprawdzenia się podczas lekcji Indoor Cycling prowadzonych przez uznanych Master Prezenterów! Fani rowerów stacjonarnych będą mogli stawić czoło wielu wyzwaniom i odkryć w sobie nieznane dotąd pokłady energii. W tym roku, do jazdy w rytmach muzyki zremisowanej przez najlepszych DJ-ów na świecie zagrzewać będą znani Master Prezenterzy: Suzan Braun, Dan Valla oraz Mariusz Szewczyk. Zwieńczeniem wydarzenia będzie 4-godzinny maraton.

W ramach wydarzenia zorganizowany zostanie także międzypaństwowy Turniej Speed Badmintona Niemcy-Polska oraz warsztaty praktyczne, umożliwiające uzyskanie certyfikatu instruktora speed badmintona. Zajęcia poprowadzą szkoleniowcy z Niemieckiego Związku Speed Badmintona (DSBV).

Capoeira... Taniec? Gra? Walka? A może wszystko jednocześnie? Na Targach FIT-EXPO poznasz pod okiem najlepszych mestres tajniki capoeiry - fascynującej sztuki walki zawartej w tańcu, doświadczysz kultury brazylijskiej i poczujesz rytmy samby. Organizatorzy zaprosili wyśmienitych metres oraz Caroline Soares - piosenkarkę o niesamowitym głosie i niecodziennej urodzie, doskonale znaną wszystkim capoerzystom.

źródło i zdjęcie: www.fitness.mtp.pl

logo footer