BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

"Zapanuj nad zielenią" z marką Husqvarna

"Zapanuj nad zielenią" - tak brzmi hasło przewodnie wiosennej kampanii marki Husqvarna. Jej głównym celem jest promocja maszyn do pielęgnacji terenów zieleni.

Jednym z elementów działań promocyjnych firmy, jest konkurs na stworzenie sloganu reklamowego dla linii Riderów Husqvarna. Dla rozbudzenia kreatywności, na stronie www.husqvarna.pl, można przystąpić do rywalizacji w grze Rider Challenge. To nie wszystko! W wybranych salonach dilerskich Husqvarna w całej Polsce można bezpłatnie przetestować możliwości tego sprzętu.

Prawdziwe wyzwanie czeka na wszystkich w wirtualnej rzeczywistości - Husqvarna Rider Challenge. Wystarczy wykonać kilka, prostych kroków… Na początku - rejestracja na stronie internetowej www.husqvarna.pl, która pozwoli na przystąpienie do rozgrywki i sprawdzenie swojego refleksu w symulacyjnej jeździe tą niezwykłą kosiarką. Husqvarna Rider Challenge jest rywalizacją o tytuł najlepszego gracza w Polsce. Można również rzucić wyzwanie swoim znajomym - poprzez Facebook, Twitter czy e-mail. Rezultaty zapisywane są na tablicy wyników, a najlepszy zawodnik zostaje liderem w tabeli.

Krok drugi polega na odwiedzeniu wybranego punktu dilerskiego Husqvarna i wypróbowaniu jednej z maszyn. Test możliwości Riderów jest zupełnie bezpłatny. Diler Husqvarna udzieli informacji na temat realnego sterowania kosiarką. Udzieli także fachowych porad i odpowie na pytania związane z obsługą maszyny. Na stronie internetowej firmy Husqvarna znajduje się poręczna wyszukiwarka autoryzowanych punktów dilerskich. Dzięki temu, każdy bez problemu odnajdzie najbliższy salon sprzedaży.

Ostatnim i najważniejszym etapem jest opracowanie hasła promocyjnego dla tych wydajnych kosiarek. Po sprawdzeniu możliwości Riderów Husqvarna, zarówno w wirtualnej rzeczywistości, jak i prawdziwym świecie - zadanie to na pewno będzie łatwiejsze. Do 27 czerwca 2010 r. można nadsyłać swoje pomysły na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Liczy się kreatywności i pomysłowość.

Nagrodą dla najlepszego hasła promującego te wyjątkowe kosiarki jest Rider 13 C. Posiada on ten sam przegubowy układ kierowniczy, co pozostałe modele, ale dodatkowo jest wyposażony w bezstopniową hydrostatyczną skrzynię biegów. Komfort jazdy zapewniają osobne pedały jazdy do przodu i do tyłu, a także możliwość regulacji prędkości. Urządzenie tnące Combi, o szerokości roboczej 94 cm, mocowane jest  z przodu. Pozwala to na zagospodarowanie skoszonej trawy na wiele różnych sposobów (np. BioClip, wyrzut tylny). Dodatkowy osprzęt sprawia, że maszyny te mogą być używane do różnych zadań przez cały rok.

źródło: Informacja prasowa

logo footer