BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Stanley sponsorem teamu motocyklowego

Firma Stanley została sponsorem wyścigowego teamu motocyklowego Yamaha POLand Position. W ramach współpracy firma będzie wspierać członków zespołu oraz brać udział w kampanii edukacyjnej "Przez sport do bezpieczeństwa".

Firma Stanley, lider branży narzędziowej podpisał umowę sponsorską z Yamaha POLand Position. Współpraca z teamem motocyklowym rozpoczęła się od Wyścigowego Motocyklowego Mistrzostwa Polski i Pucharu Polski, które odbyło się na przełomie kwietnia i maja na modlińskim lotnisku.

Ważnym obszarem wspólnej działalności będzie kampania "Przez sport do bezpieczeństwa", której patronem jest m.in. Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Hanna Gronkiewicz - Waltz. Zadaniem projektu jest działanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa jazdy - w szczególności motocyklem, edukacja pozostałych użytkowników dróg oraz polepszenie wizerunku motocyklisty w Polsce.

Stanley to marka z blisko 170-letnią tradycją przywiązująca dużą wagę do swojej historii oraz innowacyjności rozwiązań. Z firmą Yamaha łączą nas takie hasła, jak: niezawodność, prestiż, wyjątkowość, wytrzymałość oraz innowacyjność, tłumaczy Andrzej Mroczek, product manager Stanley Sales and Marketing Poland. Projekt wspierany przez zespół wyścigowy Yamahy to niewątpliwie pomysł, który będzie służyć nam wszystkim. W tym przypadku zwiększenie świadomości, poprawa umiejętności oraz większe bezpieczeństwo na drogach bez wątpienia są celami, które warto wesprzeć.

Zespół Wyścigowy POLand Position od kilku lat wspiera działania Policji i Polskiego Związku Motorowego, mając na celu skuteczne dotarcie do użytkowników dróg. Wraz z innymi partnerami oraz Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji, POLand POSITION Team przeprowadzi ze Stanley’em kampanię promującą bezpieczną jazdę i trzeźwość za kierownicą wykorzystując pozytywny wizerunek Zespołu.

Zawodnicy Yamaha POLand Position: Przemysław Saleta, Adam Badziak, Mateusz Korbacz, Adrian Pasek, Michał Pernach, Grzegorz Szczypka oraz Artur Wielebski.


Stanley (The Stanley Works, Inc.) to światowy lider technologiczny w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych. Firma powstała ponad 160 lat temu (1843 r.) w Stanach Zjednoczonych. Od około 1920 roku marka STANLEY jest znana na wszystkich kontynentach i należy dziś do najbardziej popularnych znaków firmowych świata. Od ponad 36 lat The Stanley Works jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku.

W wyniku ciągłego rozszerzania i różnicowania asortymentu, The Stanley Works posiada w swojej ofercie już kilkadziesiąt tysięcy produktów. W 2006 r. pozycja rynkowa Stanley’a na świecie została dodatkowo wzmocniona przez przejęcie firmy Facom - dostawcę wysokiej jakości narzędzi dla przemysłu. W wyniku tego połączenia powstała największa grupa narzędziowa na świecie, oferująca produkty dla bardzo zróżnicowanych grup konsumentów. Produkty marki Stanley adresowane są do specjalistów z sektora budowlanego i majsterkowiczów, zaś Facom do profesjonalistów sektora przemysłowego i motoryzacyjnego.

W Polsce firma Stanley jest reprezentowana przez Stanley Sales and Marketing Poland. Pierwsze przedstawicielstwo handlowe firmy Stanley w Polsce rozpoczęło swoją działalność 15 lat temu. Od 1992 roku we Wrocławiu działa natomiast fabryka Stanley Fastening Systems Poland, produkująca elementy złączne dla Stanley Bostitch. Obecnie fabryka Stanley Fastening Systems Poland sp. z o.o. zatrudnia około 300 pracowników i produkuje ponad 15 miliardów gwoździ rocznie. Jest to największa tego typu fabryka firmy Stanley na świecie.

źródło: www.stanleyworks.pl

logo footer