BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Sportowe Wakacje na Stadionie Śląskim 2010

Chcąc pomóc dzieciom z województwa śląskiego, które przebywają podczas wakacji w domach, w aktywnym spędzaniu wolnego czasu, Śląski Wojewódzki Ośrodek Kultury i Sportu „Stadion Śląski" w Chorzowie organizuje letnie zajęcia sportowe dla dzieci w wieku szkolnym i młodzieży do lat 16.

Zajęcia sportowe w ramach „Sportowych Wakacji na Stadionie Śląskim 2010" będą odbywały się od 1 lipca do 31 sierpnia 2010, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 13:00.

Do dyspozycji młodych sportowców są boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią, małe boisko ze sztuczną nawierzchnią, boisko do koszykówki, boisko do siatkówki, korty tenisowe i boisko trawiaste.

Zajęcia sportowe będą prowadzili instruktorzy i trenerzy sportowi, a ich uczestnicy będą mieli zapewnioną również opiekę medyczną oraz ubezpieczenie NW. Dodatkowo dla uczestników przygotowano darmowe napoje chłodzące, słodkie poczęstunki oraz drobne upominki od sponsorów akcji.

Nad zabawą w ramach „Sportowych Wakacji na Stadionie Śląskim 2010" patronat honorowy objął marszałek województwa śląskiego, śląski kurator oświaty oraz prezydenci Katowic, Chorzowa i Siemianowic Śląskich.

Każdy z uczestników tych zajęć sportowych musi posiadać zgodę rodzica lub prawnego opiekuna. Grupy zorganizowane proszone są o wcześniejsze zgłaszanie się. Formularze zgłoszeniowe można pobrać ze strony www.stadionslaski.pl

W czasie ubiegłych wakacji z oferty skorzystało 3585 młodych sportowców, w tym 17 grup zorganizowanych. Akcja objęła uczestników z 38 miast i wsi województwa śląskiego. Goszczono nawet grupę z miejscowości Heemskek w Holandii.

źródło i zdjęcie: www.portalsamorzadowy.pl

logo footer