BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Przenośna podłoga sportowa dla imprez w terenie

Przenośna podłoga sportowa to nowoczesne rozwiązanie umożliwiające zorganizowanie plenerowych imprez sportowych, zapewniając sportowcom najwyższej jakości plac gry.

Przenośna podłoga sportowa to najnowocześniejsze rozwiązanie dla sportu, a system jej montażu i właściwości pozwalają niemal w każdym miejscu rozegrać zawody sportowe. Wynajem takiej podłogi to znakomite rozwiązanie dla organizatorów imprez w terenie, ponieważ przenośną podłogę można transportować i montować w zasadzie wszędzie.

Przykładowa impreza na której wykorzystano mobilną podłogę sportową była "Zwyciężyć Mimo Wszystko" organizowana przez Fundację Anny Dymnej Mimo Wszystko w Krakowie.

Przenośna podłoga sportowa posiada wszystkie certyfikaty, które mają parkiety montowane w profesjonalnych sportowych halach, między innymi Certyfikat FIBA, czyli Międzynarodowej Federacji Koszykówki. Certyfikat FIBA posiada nie tylko podłoga, ale także pokrywający lakier Bona.

Przenośna podłoga sportowa to nie tylko miejsce do rozgrywania zawodów sportowych. Idealnie nadaje się również jako miejsce zawodów tanecznych, pokazów mody czy innych imprez plenerowych.

Oficjalnym dystrybutorem podłogi Action NitroPanel jest Kopp-Podłogi Naturalnie Doskonałe. Podłoga wykonana jest z niezwykle trwałego klonu kanadyjskiego. Jego jakość potwierdza certyfikat Maple Flooring Manufacurers Association, czyli organizacji zrzeszającej producentów wykorzystujących klon kanadyjski do produkcji podłóg. Przenośna podłoga sportowa ma również certyfikat FSC, czyli Forest Stewardship Council - organizacji weryfikującej i poświadczającej, że surowiec wykorzystany do produkcji podłogi pochodzi z lasów zarządzanych zgodnie z zasadami odpowiedzialnej i zrównoważonej  gospodarki leśnej.

źródło: www.sportbiznes.pl
zdjęcie: www.4budowlani.pl

logo footer