BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Budowlana Marka Roku 2009 dla Viessmann

Gala wręczenia nagród Budowlana Marka Roku 2009 i Dystrybutor Roku 2009 odbyła się 15 czerwca w Teatrze Kamienica w Warszawie. Nagrodzona w kategorii Kotły Grzewcze firma Viessmann zdobyła tytuł Budowlanej Marki Roku 2009. Przyznawanie nagród obywa się na podstawie badań przeprowadzonych wśród wykonawców.

Wyróżnienie Budowlana Marka Roku 2009 jest efektem uznania instalatorów oraz firm wykonawczych, które na co dzień korzystają z produktów marki Viessmann, dlatego firma Viessmann podkreśla, że jest to jedno z najbardziej cennych wyróżnień jakie jest przyznawane ich firmie.

Ukierunkowanie na nowoczesne technologie, szczególnie technikę kondensacji, przynosi firmie uznanie branży już od wielu lat. Potwierdzeniem tego jest również wyróżnienie BUDOWLANA MARKA ROKU 2009, nagroda która już od 6 lat jest przyznawana najbardziej cenionym przez firmy wykonawcze markom z branży budowlanej.

Ogólnopolskie badanie wśród wykonawców branży budowlanej zostało przeprowadzone w kwietniu 2010. Były to grupy specjalnie dobrane dla każdej z kategorii. Badanie polegało na wskazywanie przez wykonawców różnych cech danej marki, między innymi jakość, jej stosunek do ceny, a także popularność.

Badania przeprowadziło ASM-Centrum Badań i Analiz Rynku. Ich wyniki stały się podstawą do stworzenia listy laureatów BUDOWLANEJ MARKI ROKU 2009 i DYSTRYBUTORA ROKU 2009.

źródło i zdjęcie: www.testacommunications.pl

logo footer