BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Nowe obiekty sportowe w Skawinie

Od końca czerwca mieszkańcy Gminy Skawina mogą się cieszyć z nowo oddanego do użytku kortu tenisowego, usytuowanego w Parku Miejskim. Obok kortu znajduje się również siłownia wyposażona w 8 przyrządów do ćwiczeń fizycznych. Cały obiekt jest ogrodzony i oświetlony.

W sąsiedztwie kortu tenisowego usytuowana jest nowoczesna minirampa, służąca do wykonywania widowiskowych akrobacji w różnego typu nowo powstałych dyscyplinach sportowych, takich jak: BMX, deskorolka, hulajnogi i inne. Wszystkie wyżej wymienione dyscypliny cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem młodych ludzi, zaś w samej Skawinie istnieje duże grono sportowców korzystających z tego typu instalacji.

Powstała w Skawinie minirampa to największe tego typu urządzenie w Małopolsce. Stanowi ona kolejną propozycję na ciekawe i aktywne spędzenie wolnego czasu. Konstrukcja ze względu na swoje optymalnie dobrane wymiary z pewnością przyciągnie chętnych także spoza Gminy.

Dodatkowo, minirampa została wyposażona w tzw. Wall’a, czyli pionową ścianę o wysokości 350 cm, która da dodatkowe możliwości dla użytkowników. Wszystkie cechy konstrukcyjne pretendują urządzenie do użytkowania przez rowerzystów, ale też nie będą uniemożliwiać użytkowania minirampy deskorolkarzom czy rolkarzom.

Uzupełnieniem nowego kompleksu sportowego jest Linopark dla dzieci i młodzieży.

źródło i zdjęcie: www.um.skawina.net

logo footer