BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Transformatory ABB mają swój udział w Mistrzostwach Świata

ABB, dostawca technologii energetyki i automatyki, dostarczył i zainstalował 26 transformatorów suchych, które zapewnią niezawodne i efektywne dostawy energii elektrycznej do dwóch głównych stadionów, na których rozgrywane są Mistrzostwa Świata Piłki Nożnej w Południowej Afryce.

Na stadionie Green Point w Cape Town, wyposażony w ruchowe zadaszenie i 68 000 miejsc siedzących, znajduje się dwanaście transformatorów suchych 1200 kVA. Czternaście podobnych transformatorów o zakresach od 500 do 1000 kVA zostało zainstalowanych na stadionie Soccer City zlokalizowanym w Soweto, w Johannesburgu. Ten stadion mieszczący około 100 000 widzów jest punktem centralnym rozgrywek, gdzie odbyła się ceremonia otwarcia i odbędzie się również ceremonia zamknięcia mistrzostw.

Nasze transformatory suche są zaprojektowane tak, by stwarzały jak najmniejsze zagrożenie dla środowiska i zagrożenie pożarowe. Dzięki temu są idealne do pracy w publicznych, zatłoczonych miejscach, takich jak obiekty sportowe, powiedział Tarak Mehta, szef globalnego biznesu transformatorów w ABB. Niezawodność i bezpieczeństwo to znaki rozpoznawcze tych transformatorów, a my jesteśmy bardzo zadowoleni, że te urządzenia mają swój udział w tegorocznym mundialu.

Transformatory to integralne komponenty każdej sieci energetycznej, kluczowe dla efektywnej i bezpiecznej konwersji energii transmitowanej przez systemy o różnych napięciach. Portfolio transformatorów ABB obejmuje transformatory mocy o zakresach aż do 1000 kV, transformatory rozdzielcze suche i olejowe, a także ich komponenty oraz związany z urządzeniami serwis.

źródło: www.energetyka.xtech.pl
zdjęcie: www.football-pictures.net

logo footer