BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Nowy basen w Łomży już otwarty

Dziś został otwarty w Łomży odkryty basen znajdujący się przy ulicy Katyńskiej. Basen, o wymiarach 6,6 m szerokości, 12,7 m długości i o głębokości około 1 metra, został ustawiony obok kompleksu boisk "Orlik 2012".

Obok basenu, jeszcze w tym tygodniu ustawione zostaną także takie atrakcje dla dzieci jak dmuchana zjeżdżalnia i zamek do skakania. Dla trochę starszej młodzieży przygotowano plażowe boisko do siatkówki. Obok basenu ustawione zostały już przebieralnie i toalety.

Za drobna opłatą będzie można tu również wypożyczyć sprzęt plażowy i sportowy, m.in: leżaki plażowe (2 zł), parasole przeciwsłoneczne (1 zł), parawany (1 zł), rękawki do pływania dla dzieci (1 zł), rakietki do badmintona (1 zł), piłkę do siatkówki plażowej (1 zł).

Odkryty basen w Łomży wykonany został w technologii włoskiej. Jego konstrukcja składa się ze stelaża ze stali ocynkowanej. Wkład basenowy to specjalna folia wzmocniona siatką PVC. Jest ona zabezpieczona antybakteryjnie i antygrzybicznie, pokryta filtrem UV oraz warstwą ochronną, uniemożliwiającą osadzanie się brudu. Oprócz tego basen posiada system filtracyjny z filtrem piaskowym oraz automatyczną stację dozowania i uzdatniania wody.

Całodzienny bilet wstępu będzie kosztował 3 zł (ulgowy) i 6 zł (normalny). Można będzie również wykupić bilety 5-godzinne w cenie 2 zł (ulgowy) i 4 zł (normalny). Bilety ulgowe przysługują dzieciom, młodzieży szkolnej, studentom, emerytom, rencistom i osobom niepełnosprawnym. Dzieci do lat 3 wchodzą na obiekt nieodpłatnie, oczywiście pod opieką osoby dorosłej.

Obiekt będzie otwarty codziennie o 9:00 do 19:00.

źródło i zdjęcie: www.lomza.pl

logo footer