BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Wmurowanie kamienia węgielnego pod „olimpijską” pływalnię w Szczecinie

14.05.2009 roku wmurowano kamień węgielny oraz złożono akt erekcyjny pod budowę pływalni „olimpijskiej” w Szczecinie. Kompleks realizowany przez firmę Eiffage Budownictwo Mitex SA powstanie obok istniejącego basenu krytego należącego do Szczecińskiego Domu Sportu.

Nowy basen będzie miał dziesięć torów pływackich o długości 50 m i zadaszone trybuny dla 1750 osób. Wzdłuż niecki basenowej będą pomieszczenia dla prasy, ratowników oraz szatnie dla sportowców i widzów. Na zewnątrz znajdzie się parking dla ponad stu samochód osobowych oraz sześć stanowisk dla autobusów. W obiekcie możliwe będzie organizowanie międzynarodowych imprez o randze mistrzowskiej. Inwestorem jest Miasto Szczecin. Kontrakt o wartości 62 mln PLN zostanie zrealizowany w ciągu 19 miesięcy.


Eiffage Budownictwo Mitex SA to Generalny Wykonawca usług budowlanych. Początki historii firmy datują się na 1988 rok. 6 lat temu firma znalazła się w strukturach francuskiej grupy budowlanej Eiffage, jednej z największych grup tego typu w Europie. Obecnie Eiffage Budownictwo Mitex funkcjonuje w grupie wzajemnie wspierających się firm działających na polskim rynku i współpracujących w ramach Grupy Eiffage.

Bliższe informacje:

Marek Pawlukiewicz, Biuro Prasowe Eiffage Budownictwo Mitex SA,
tel.: 0 22/ 566 48 56, 502418612,
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Magdalena Galant, Biuro Prasowe Eiffage Budownictwo Mitex SA,
tel.: 0 22/ 566 48 98,
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

logo footer