BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Nowa pływalnia w Przysusze

W Przysusze powstanie nowa pływalnia. Firma Eiffage Budownictwo Mitex SA podpisała umowę na budowę międzyszkolnej krytej pływalni w Przysusze.

W obiekcie znajdą się m.in. niecka sportowa, niecka rekreacyjna, zjeżdżalnia z wanną hamowną, brodzik dla dzieci, trybuny na 152 osoby, kręgielnia z barem oraz kawiarnia.

Przyjęte rozwiązania techniczne w nowo budowanej krytej pływalni w Przysusze zakładają najwyższej klasy technologie, gwarantujące niskie zużycie energii oraz wysokie bezpieczeństwo sanitarne. Przy realizacji inwestycji zostaną wykorzystane wymienniki ciepła zakładane na odpływy wody oraz montowane w ziemi pompy ciepła.

Powierzchnia użytkowa basenu w Przysusze wyniesie 3,068 m2, a kubatura 15,396 m3. Basen zostanie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Inwestorem jest powiat w Przysusze. Wartość umowy wynosi blisko 14 mln zł netto. Projekt jest współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego. Prace na budowie potrwają do września 2013 roku.

źródło: www.plywalnieibaseny.pl
zdjęcie: www.tygodnikradomski.pl

logo footer